Magdalena Pawlik

Mieszkam we Wrocławiu od urodzenia, znam problemy i radości jego mieszkańców, obserwuję zmiany, dostrzegam mnogość szans, jak i potencjalne ryzyka, a także społeczne tematy wymagające interwencji.

Jestem inicjatorką badań na temat potrzeb wrocławskiego środowiska twórczego w zakresie szkoleń, ale także preferowanych kierunków eksportu muzyki polskiej na świecie.

Promuję lokalne projekty artystyczne w skali międzynarodowej, pozyskując środki zarówno z programów dotacyjnych, jak i z biznesu. Z powodzeniem wskazuję płaszczyzny współpracy i korzyści dla przedsiębiorców wynikające z finansowania kultury. Mam wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi projektami, w tym projektami kulturalnymi.

Kandyduję do Rady Miejskiej, bo chcę współtworzyć Wrocław jako otwarte miasto kultury, przyciągające inwestorów, turystów, studentów i nowych mieszkańców. Bez dyskryminacji i nienawiści, za to z poszanowaniem odmienności, z dużym szacunkiem dla drugiego człowieka. Jeśli otrzymam od wyborców mandat zaufania, będę sumiennie wypełniać swoje zobowiązania wyborcze i zrobię wszystko, by nasze miasto było jak najlepiej zarządzane.