Jacek Sutryk

Niezmiennie jednak najważniejszą inwestycją pozostaje dla mnie wspólnota. Ta wrocławska, dzięki której przetrwaliśmy pandemię, wspólnie troszcząc się o siebie nawzajem. Ta sama wspólnota niosła pomoc, gdy mierzyliśmy się z kryzysem uchodźczym, wywołanym rosyjską wojną za wschodnią granicą Polski.

Poradziliśmy sobie z kryzysem energetycznym i inflacyjnym. Wyszliśmy z tych wyzwań wzmocnieni, a to, jak bardzo serio potraktowaliśmy hasło naszego projektu z roku 2018 „Wrocław – wspólna sprawa”, sprawiło, że dzisiaj jesteśmy – słyszę to od Państwa – dumni z Wrocławia. Dziękuję Państwu za minione pięć i pół roku.

Wierzę, że to dopiero półmetek naszej wspólnej pracy dla Wrocławia. Ciesząc się miejscem naszego miasta w światowych rankingach i dobrą opinią Wrocławia otwartego, niosącego pomoc, odpornego na kryzysy, wciąż wiemy, ile jeszcze przed nami do zrobienia. Wielokrotnie mówiłem Państwu, że Wrocław nigdy nie będzie „zawiązany na kokardkę”, ale naszą wspólną misją jest rozwijanie go na miarę naszych możliwości z myślą o przyszłych pokoleniach. Nie wolno nam się zatrzymać.
Zachęcam do zapoznania się z podsumowaniem moich działań na stanowisku prezydenta Wrocławia i propozycją programową na kolejne 5 lat.

7 kwietnia proszę o Państwa głos w wyborach prezydenckich i do Rady Miejskiej.